Ukryla sa pod posteľou, aby si overila, či jej je jej priateľ verný. To, čo stalo o chvíľu neskôr, ju šokovalo!

Tento príbeh sa pred nedávnom objavil na internete a my predpokladáme, že je v ňom zrnko pravdy … Tým skôr, že biznis spočívajúci na testovanie vernosti partnerov funguje veľmi zdatne. Viete o čom je reč? Za peniaze (pomerne značné) si totiž možno najať niekoho, kto sa pokúsi nášho partnera zviesť. Je to mrzuté, ale stáva sa, že si zamilovaní ľudia plne neveria a uchyľujú sa k takýmto čudným krokom. Koniec koncov, pozrite sa, čo urobila ona dievča a ako za to bola potrestaná! Istá dievča pochybovala o citoch svojho chlapca. Bývali spolu, preto sa rozhodla to využiť a uskutočniť dosť bolestný experiment.

11464714649s1

Napísala priateľovi list, v ktorom mu vysvetlila, že … ho už nemiluje, nechce s ním byť a chce odísť. List nechala na viditeľnom mieste a sama sa schovala pod posteľ. Veľmi detinské, ale proti rozmarom takých dievčat nie je čo dodať…

21464714649s2

Keď sa jej priateľ vrátil do bytu, v pokoji sa naobedoval, vykúpal sa po práci a až potom nazrel do spálne prekvapený tým, že tam jeho dievča nie je. Vtedy si všimol list. Ona však po celý čas ležala po posteľou a čakala na jeho reakciu … Toto však nečakala!

31468399750jansjdnaj

Mladík najprv ťažko zasadol na posteľ s listom v ruke a po chvíli siahol po telefóne. Vyťukal nejaké číslo a po hneď začal veselo hovoriť: Ahoj, zlato, zmena plánu. Hneď budem u teba. Konečne mám z krku tú hlúpu kravu. To bola chyba, ja viem. A je mi ľúto, že som ťa nepoznal pred ňou, ale čo sa dá robiť. Teraz to všetko doženieme. Hneď som pri tebe. Milujem ťa. Po čom vstal, odišiel z bytu a ona stále ležala pod posteľou, teraz už celá uplakaná a nemohla dýchať. Keď sa konečne prinútila k nejakej akcii a vysúkal sa spod postele, zbadala, že aj on zanechal krátku správu. Musel ju písať zároveň, keď telefonoval.

41464714649s4

Pozrite sa, čo jej priateľ napísal:
Moc zdatná klamárka z teba nie je. Ak ma chceš vyskúšať, tak sa nabudúce uisti, že tí spod postele nebudú vytŕčať nohy. Idem nakúpiť. Hneď som späť, zlato.

51464714649s5

Veľa dievčat by určite rado svojho milého vyskúšalo, ale … Trochu dôvery! To je podstata vzťahu.

You Might Also Like