Umierajúca žena prezradila ošetrovateľke svoje posledné želanie. Jej reakcia je obdivuhodná!

Tricia Seaman je už 14 rokov ošetrovateľkou v nemocnici v Harrisburgu (Pensylvánia, USA). Miluje svoju prácu, aj keď je niekedy náročná. Pracuje totiž na onkologickom oddelení. Jedného dňa tam bola hospitalizovaná aj jej menovkyňa, Tricia Somers … Ukázalo sa, že meno nie je to jediné, čo majú tieto dve ženy spoločné.
Tricia je pracujúcou matkou. Spoločne s mužom sa starajú o 4 deti. Práve kvôli deťom Tricia dojal osud jej novej pacientky …

114592622461

Tricia Somers, ktorá trpela na rakovinu, vychováva svojho ešte len 8 ročného syna sama. Spočiatku bola plná nádeje a spoločne sa zdravotnou sestrou prišla na iné, optimistickejší myšlienky. Vyjadrila sa, že keď prvýkrát uvidela svojou novou ošetrovateľku, zacítila zvláštne teplo a pokoj.

214592622462

Nanešťastie, lekári nemali pre Tricia dobré správy. Ukázalo sa, že rakovina sa rozšírila. Tricia sa preto už ďalej o svojho syna Weasleyho nedokázala postarať. Ešte pred svojou smrťou mu chcela zabezpečiť svetlejšiu a krajšiu budúcnosť, a tak dostala neobvyklý nápad!

314592622463

Chorá žena žila sama a nemala blízku rodinu. Nepoznala nikoho, kto by sa mohol postarať a o jej syna. Zdravotná sestra pre ňu predstavovala poslednú nádej … Tricia bola pre ňu osoba s veľkým srdcom! Preto sa ju umierajúca žena rozhodla požiadať, či by sa nemohla postarať o malého Weasleyho!

414592622464

Ošetrovateľka Tricia sa o tom porozprávala s manželom a ich 4 deťmi a všetci sa zhodli, že žene musia pomôcť! Navyše ju vzali z nemocnice k sebe domov. Nechceli, aby umierala v chladnom nemocničnom prostredí. Nevie sa, koľko času žene ešte zostáva, isté ale je, že svoje posledné okamihy strávi v kruhu výnimočných a milujúcich ľudí!

514592622465

Tricia sa nemusí o svojho syna už viac obávať. Jej menovkyňa sa o neho dobre postará. Do chvíle, až nadíde jej čas, sú chorá matka so synom súčasťou jednej síce netypickej, ale milujúcej rodiny.

614592622466

zdroj:youtube

 

You Might Also Like