Uvideli ho túlať sa ulicami. Odrezali mu uši a ňufák … ešte stále sú niekde na slobode.

Vopred upozorňujeme, že niektoré z fotiek v tomto článku sú nevhodné pre citlivejšie povahy. Náhodný okoloidúci jedného dňa kontaktoval organizáciu zaoberajúcej sa pomocou zvieratám v Michigane. Nájdený pes krvácal v slepej uličke … Teraz sa má rottweiler našťastie už dobre, ale už navždy bude jeho telo zohavené psychopatom, ktorého sa doteraz nepodarilo vypátrať.
Baron, ako psa pomenovali, bol v poľutovaniahodnom stave. Nejaký sadista (alebo viac osôb – polícii sa zatiaľ nikoho nepodarilo vypátrať) mu odrezal ňufák, uši, chvost a tiež mu poranil laby

Keby mu nepomohli, pes by na ulici vykrvácal. Veterinári sa najprv snažili zachrániť ňufák aby mohol pes dýchať.

214899093472

Operácia trvala 2 hodiny. Veterinári sa ale museli postarať nielen o fyzické rany … pes utrpel traumu. Na nasledujúcich fotografiách uvidíte, ako sa veterinárom podarilo mu pomôcť.

414899097084

Malými krôčikmi sa Baron spamätal – pribral, nechal sa pohladkať a mohol pokojne spať. Všetci si želajú, aby osoba, ktorá sa dopustila tohto ohavného činu, niesla zodpovednosť. Nezabúdajte, že ak niekto nemá problém ublížiť zvieraťu, potom nebude mať problém ublížiť ani inému človeku. Bohužiaľ, polícii sa páchateľa ešte nepodarilo vypátrať.

514899097095

Do psa sa zamilovala Laura Todd a adoptovala ho aj napriek tomu, že má problém veriť ľuďom. Na nasledujúcej fotografiu uvidíte celú rodinu pekne pohromade! Baron sa zmenil na nepoznanie, súhlasíte?

614899097096

Laura a jej muž sa smejú, že to nie oni si vybrali Barona, ale Baron si vybral ich. Keď ich prvýkrát uvidel, pritúlil sa k Laure, a tak už zostal 🙂

714899097097

zdroj:youtube

 

You Might Also Like