Tu vám prezradíme tajomstvo rýchleho učenia cudzích jazykov. Francúzsky jazyk sa dá naučiť len za neuveriteľných 17 dní! Funguje to!

Tiež si neviete pomôcť pri učení cudzieho jazyka? David Bailey, ktorý sa naučil francúzsky jazyk za 17 dní, nám prezradil tajomstvo, ako nato! Je to skutočný objav. Po prečítaní tohto článku, si uvedomíte, že učiť sa cudzí jazyk, je jednoduchšie, než si myslíte. Pravidlá, ktoré nás učia v škole sú neefektívne a zastaralé. Zoznámte sa s novými spôsobmi, s ktorými sa učiť ďalší jazyk, je oveľa jednoduchšie a zaujímavejšie.

Tu vám David Beiley prezradí, ako sa naučiť cudzí jazyk za 17 dní! :

„Ako dospelý som sa naučil niekoľko cudzích jazykov. Samozrejme, že naučiť sa po francúzsky do 17 dní znie fantasticky, ale mal som dobrý základ. Už som vedel, španielsky a mohol som hovoriť natoľko plynule, že francúzština mi bola veľmi blízka.

V lete, roku 2005 som išiel do francúzskeho mesta Marseille, ku kamarátom ktorý tam žili. Šiel som tam za svojim ambicióznym cieľom naučiť sa jazyk, odmietli so mnou hovoriť po anglicky. To znamená, že som sa ponoril do francúzskeho konverzačného prostredia.

Bol som vystavený cvičeniam, ktoré ma privádzali bližšie k snu hovoriť po francúzsky.

Ráno som sa prebudil a písal ručne francúzske slovesá . Som presvedčený, že keď sa niečo píše na papier, lepšie sa to vryje do pamäti.

Popri písomnej časti učenia, som počúval tréningové záznami. Michelle Thomas mi poradil, že počúvanie francúzskych piesní, my pomôze pri výslovnosti zložitého francúzskeho jazyka, som veľmi vďačný týmto mp-3 prehrávačom. Bolo zaujímavé počúvať. Hudba – je to skvelý spôsob, ako sa naučiť jazyk, trénovať svaly v tvári a povedať všetko ako naozajstný Francúz. Asi hodinu som spieval francúzske piesne, spolu s kamarátmi, veľmi mi to pomohlo!

Pri večeri som počúval živé francúzske vystúpenie svojich priateľov, najprv im bolo celkom ťažké porozumieť. Ale rýchlo som sa zapojil a bol som tak šťastný, keď som bol schopný im porozumieť a dokonca odpovedať pomocou ich rodného jazyka!

V popoludňajších hodinách bol dobrý čas s novými priateľmi, zahrať si šípky alebo hry pod šírym nebom, alebo si prečítať „Charlie a továreň na čokoládu“ v francúzštine. Prečo je táto kniha dobrá? Je napísaná pre deti jednoduchým a zrozumiteľným jazykom. Čítanie detských kníh, je úžasný nápad, ako sa naučiť nové slová.

Po týchto 17 dňoch intenzívneho tréningu, som opustil mesto a odišiel do Paríža. V kaviarni som stretol dievča s ktorou som hovoril. Na moje prekvapenie tam nebol žiadny limit, keď sa ma spýtala, koľko žijem vo Francúzsku. Prisahal som, že som sa učil jazyk len 17 dní! Nechcela mi veriť. “

Wow! Ukázalo sa, že cudzí jazyk sa dá naučiť neuveriteľne rýchlo, stačí si len vytvoriť priaznivé podmienky.

Iste ste si našli niečo užitočného v príbehu tohto muža. Podeľte sa o tento úžasný článok so svojimi blízkymi, ktorý majú problém s cudzím jazykom!

ZDROJ : takprosto.cc

You Might Also Like