Vieme, ako na šetrné domáce bielenie zubov: Ide to aj bez peroxidu! Máme pre Vás jednoduchý recept

Vaša tvár je prvá vec, ktorá zaujme druhú osobu pri prvom stretnutí. Žiarivý úsmev, ako vieme, môže byť kľúčom k dosiahnutiu mnohých cieľov. Symbolizuje nielen optimizmus a dobrú náladu, ale napovie niečo aj o zdraví a návykoch človeka.

Kľúčovú úlohu zohráva stav vášho chrupu. Zuby môžu stmavnúť a pokaziť sa aj napriek tomu, že nefajčíte a nekonzumujete sladké jedlá. Tmavé nápoje a potraviny taktiež ovplyvňujú farbu vašich zubov.

Ak sa vaša každá návšteva k zubárovi nezaobíde bez stresu, bojíte sa, že si pokazíte kvalitu zubov alebo si nemôžete dovoliť laserové bielenie, prezradíme vám jeden vynikajúci spôsob. Bielenie zubov nebolo nikdy predtým tak jednoduché!

Potrebujete:

  • 125ml jablčného octu
  • 83ml vody
  • Zubná pasta
  • Zubná kefka

Postup:

  1. Zmiešajte ocot a vodu.
  1. Vyplachujte si ústa s touto kvapalinou po dobu 1 minúty. Opakujte 2-3x. V žiadnom prípade to neprehĺtajte. Dodatočne si môžete pomocou vatového tampónu namočeným v roztoku pretrieť zhnednutú sklovinu.
  1. Po procedúre si vypláchnite ústa s teplou vodou.
  1. Potom si už len zuby vyčistite ako obyčajne – zubnou pastou a kefkou.

Postup opakujte maximálne 3x týždenne. Hoci jablčný ocot nie je príliš príjemný na chuť, vďaka výsledku na ňu úplne zabudnete. Metóda nezvyšuje citlivosť zubov ani nedráždi vaše ďasná.

Na dosiahnutie snehobieleho úsmevu z vášho domova je potrebné len to, aby ste pravidelne dodržiavali vyššie uvedený návod!

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like