VIETE ŽE AKO SA BOZKÁVATE HOVORÍ O VAŠOM VZŤAHU VEĽMI VEĽA

Chceli by vedieť, či mate všetko, čo budete potrebovať, aby spolu vydržali naveky. Aj keď nie je možné predpovedať budúcnosť bez krištáľovej gule, štýl bozkávania môže o vašom vzťahu povedať veľa.

Nežný bozk: Jedná sa o veľmi prirodzený bozk, v ktorom sa dvaja ľudia jemne dotknú perami. Jemné bozky sú indikátory očakávania, môžu byť vzrušujúce a plné túžby. Tieto bozky sa častejšie nachádzajú medzi dvoma ľuďmi, ktorí sa cítia jeden pri druhom pohodlne.

0006_Layer-Comp-7-6-600x600

LittleThings / Maya Borenstein

Bozk jednej časti pier: Tento bozk je bežný vtedy, keď sa dvaja ľudia zameriavajú na bozkávanie s jednou časťou ich pier. Tento bozk nie je tak agresívny, ale je omnoho romantickejšií ako ostatné bozky. Je zameraný na romantickú pozornosť jedného partnera na druhého. Zvyčajne dochádza medzi dvoma ľuďmi, ktorí sú veľmi zaľúbení.

0002_Layer-Comp-3-6-600x600

LittleThings / Maya Borenstein

Jemný bozk na pery: Zvyčajne je jedným z prvých spôsobov, ako pár preskúmava svoj fyzický vzťah. Je to spôsob, ako zistiť, či ten druhý má o nás záujem. Je to vlastne rýchly bozk na pery, ktorý je zábavný a príležitostný. Páry, ktoré sú už spolu dlhú dobu ho používajú tiež. Taktiež sa používa ako nežný pozdrav.

0009_Layer-Comp-10-7-600x600

LittleThings / Maya Borenstein

Francúzsky bozk: To je jeden z najviac intenzívnych typov bozkávania, pri ktorom sa používajú pery aj jazyk. Páry, ktoré sa bozkávajú francúzskymi bozkami, sú vášnivé a fyzicky náruživé. Francúzske bozkávanie môže byť dôležitým bodom vo vzťahu. Niektorí ľudia tento bozk využívajú na to, aby zistili, ako dobre sa ten druhú bozkáva.

0011_Layer-Comp-12-8-600x600

LittleThings / Maya Borenstein

Nedbalý bozk: Nedbalý bozky nastáva, keď sa páry nachádzajú v hádke. Vzhľadom na to, že niektorí ľudia nepoužívajú nedbalé bozkávanie, môže práve to byť niečím, čo vzťah ukončí.

0005_Layer-Comp-6-6-600x600

LittleThings / Maya Borenstein

Bozk na líca: Tento druh bozku ukazuje, že priateľstvo a radosť z druhej osoby sa môže objaviť na ktoromkoľvek mieste a v akomkoľvek vzťahu. Romantické páry, ktoré sa občas pobozkajú navzájom na tvár si preukazujú náklonnosť, ktorá ide nad rámec fyzickému potešeniu.

0001_Layer-Comp-2-6-600x600

LittleThings / Maya Borenstein

Bozk zatvorených úst: Tento bozk môže znamenať, že vzťah nie je úprimný. Obaja partneri by mali zistiť, čo druhá osoba vo vzťahu očakáva.

0004_Layer-Comp-5-6-600x600

LittleThings / Maya Borenstein

Štýl bozkávania nehovorí len o fyzickom vzťahu partnerov, ale hovorí aj o tom, či sa cítia spolu pohodlne. Vždy je možné, že pár zmení štýl bozkávania. No zmena môže tak pomôcť ako aj uškodiť. Bozkávanie, bez ohľadu na to, aký druh sa používa, je vždy spôsob, ako ukázať inej osobe náklonnosť a vychutnať si romantický vzťah.

zdroj: littlethings.com 

You Might Also Like