Vyplaví toxíny a naštartujte chudnutie: Zelený ZÁZRAK účinkuje už po 2 dňoch!

Vedeli ste, že pečeň zohráva dôležitú úlohu pri chudnutí? Pokiaľ z tela neodstránite všetky nánosy, nepodarí sa vám zbaviť kíl navyše. Vyskúšajte tento extra silný detoxikačný nápoj!

Pešeň nevykonáva svoju funkciu vtedy, keď ja zanesená toxínmi a tak naše márna snaha schudnúť sa môže zvrtnúť a to priberaním na váhe.

Ak chceme schudnúť v prvom rade musíme jednoznačne očistiť telo od všetkých nánosov.

Tento detoxikačný  nápoj plný vitamínov a  vlákniny dokáže vyplaviť nečistoty z tela veľmi rýchlo.

Extra silný detoxikačný nápoj

Ingrediencie:

3 veľké zelerové stonky

2 plátky ananásu

menšia hrsť petržlenovej vňate

voda

Postup:

Všetky suroviny dôkladne poumývajte, pokrájajte na menšie kusy a vložte do mixéra.

Pridajte trochu vody a mixujte dojemna.

Ak by bol  nápoj hustý, treba pridať vodu podľa potreby.

Nápoj pite ráno na lačný žalúdok a jeden pohár večer. Prvé účinky pocítite už na tretí deň, treba  však vydržať v kúre 1 týždeň.

Zeler – ktorý nie len je výbornou zeleninou do  polievky, ale je aj  výborným zdrojom vlákniny, ktorá rozhýbe vaše črevá a pomôže ich očistiť od nánosov. Obsahuje tiež antioxidanty, je vhodný pri liečbe kĺbov, znižuje krvný tlak, je výborný ako prevencia voči rakovine, upokojuje nervový systém a navyše má minimum kalórií.

Ananás – v nápoji vyrovná chuť ďalších dvoch ingrediencií. Ananás je prvotriedny na chudnutie, obsahuje až 90% vody, ale aj celý rad vitamínov, minerálnych látok a dôležitú vlákninu. Ananás z tela vylučuje nadbytočné tuky a zlepšuje aj ich spaľovanie.

Petržlenová vňať –  svojou schopnosťou zlepšiť trávenie je výborným doplnkom pri detoxikácii organizmu. Posilňuje imunitu, odstraňuje zápalové procesy z tela, pomáha pri nepravidelnej menštruácii, podporuje chudnutie …

Upozornenie!

Ak nemáte zdravie v poriadku, pred tým ako začnete detoxikačnú kúru  poraďte sa  so svojim lekárom.

Tehotné ženy by tento nápoj nemali piť.

zdroj:http://www.bajecnylekar.sk/

You Might Also Like