Vyskúšajte recept, ktorý vám prečistí krv. Postačia vám iba dve ingrediencie, ktoré dokážu znížiť váš cholesterol!

Vyskúšajte tento recept, najmä, ak trpíte na vysokú hladinu cholesterolu. Ten sa prirodzene zvyšuje spolu s vekom, nezdravým spôsobom života, nezdravou stravou a nedostatkom fyzickej aktivity.

Príznakom zvýšeného cholesterolu sú napríklad žltkasté horné viečka. Nie je to však podmienka. V pokročilom štádiu tejto choroby dochádza ku kôrnateniu tepien, ku kardiovaskulárnym chorobám a ďalším život ohrozujúcim ochorením. Okrem toho má na svedomí zvýšený cholesterol najmä alkohol a nikotín.

Diagnostika zvýšeného cholesterolu sa vykonáva pomocou laboratórnej analýzy. Vyskúšajte tento homemade recept, ktorý vám pomôže vysokú hladinu cholesterolu znížiť.

Budete potrebovať figy a jablčný ocot. Tri sušené figy prepichnite špáradlom zo všetkých strán, dajte ich do pohára a zalejte 2 dl jablčného octu. Konzumujte dopoludnia a večer. Ak začnete o dvadsiatej hodine večer, ranná dávka je nutná o ôsmej ráno. Celý proces opakujte po dobu jedného týždňa, pričom je nutné každý deň meniť ocot a prikladať nové figy, ktoré potrebujú čas na absorbovanie octu. Celú liečbu praktikujte maximálne po dobu dvoch týždňov.

zdroj:naturalhealingmagazine.com

You Might Also Like