Žena si myslela, že dcére dala obyčajnú hračku, ktorá je šialene populárna. Nemala ani najmenšie tušenie, že potom jej dieťa skončí v nemocnici.

Najnovším hitom je hračka „fidget spinner“. Umelohmotná hračka sa krúti a pomáha ľuďom, ktorý majú problém sa sústrediť. Populárna je hlavne u detí, niektoré ju so sebou nosia aj na ihrisko.
Hračka sa skladá zo 4 krúžkov spojených dohromady, ktoré sa krútia. Čo na tom môže byť nebezpečný? Presne to si pomyslela aj Kelly Roseová, ktorá ju kúpila dcére.

114964210431

Skoro kvôli nej prišla o milovanú dcéru Britton. Išli autom, keď zo zadného sedadla počula divný zvuk. Pozrela sa na dcéru a uvidela, že jej tvár je červený a nemôže dýchať. Mama sa zľakla, zastavila a dieťa sa pokúšala zachrániť Heimlichovým manévrom. Bohužiaľ neúspešne. Dcéra bola už v bezvedomí.

214964210432

Dcéra prehltla kúsok hračky, ktorá jej upchala dýchacie cesty. Mama ju okamžite zaviezla do nemocnice. Britton okamžite previezli na operačnú sálu, kde jej hračku vybrali a zachránili jej tak život.

314964210433333

Našťastie všetko dobre dopadlo a Britton sa dala do poriadku. Teraz Kelly varuje ďalšie rodičov, aby dávali pozor. Zdieľajte tento článok!

zdroj:facebook, twitter

You Might Also Like