Žena napísala poslednú vôľu, pretože myslela, že umiera, keď jej sestra odhalila šokujúcu pravdu o jej chorobe …

Bloggerka Rhonda Gessnerová sa so svojimi čitateľmi podelila o príbeh svojej sestry, ktorá si myslela, že umrie. Každý deň robila túto jednu vec.

Jej sestra si začala sťažovať na neznesiteľné kŕče v oblasti brucha. Žena trpela natoľko, že mala problém vôbec vstať z postele. Aj napriek početným vyšetrením sa lekárom nepodarilo odhaliť príčinu.
„Piješ často sladené nápoje? Napríklad diétne kolu? „Spýtala sa sestry, keď práve otvárala fľašu. Rhonda povedala sestre o tom, čo čítala v jednom článku. Nedávne štúdie totiž preukázali, že ľudia si často myslia že majú roztrúsenú sklerózu, ale v skutočnosti sa jedná o otravu aspartamom! Aspartám je umelé sladidlo, ktoré je 200x sladšie ako cukor. Jedná sa o sladidlo, ktoré sa často nachádza v „sladkostiach bez cukru“, napríklad aj diétnej kole.

11491232399asp1

V prípade otravy aspartamom sa môžu objaviť tieto príznaky:
dýchavičnosť
vysoký krvný tlak
žalúdočné kŕče
hnačka
migréna
amnézia
svrbenie
vyrážka

21491232399asp2

Podobné príznaky sa vyskytujú aj pri roztrúsenej skleróze, a preto je tento druh otravy veľmi ťažké vôbec odhaliť! Podľa štatistík by človek nemal denne užiť viac ako 40 g Aspartamu. Spoločnosť Pepsi už produkuje diétnu kolu bez aspartámu.

Rhondina sestra prestala piť sladené nápoje a jej zdravotný stav sa výrazne zlepšil. V priebehu 3 dní dokázala vstať z postele a chodiť!

31491232399asp3

Často si neuvedomujeme, že nadmerná konzumácia sladkostí alebo pitie sladených nápojov majú negatívny vplyv na naše zdravie. Pamätajte – všetko s mierou! Ak súhlasíte

zdroj:facebook

You Might Also Like