Znamenie Býk – presvedčte sa, prečo je to ideálny kandidát na partnera!

Ľudia narodený na prelome apríla a mája sú pod silným vplyvom Venuše, a preto nás vôbec nečuduje ich romantická a živelná osobnosť. Avšak, Býci nie sú lámači sŕdc, ktorý bývajú prelietavý.
Žiadne iné znamenie nie je rodinne založené tak, ako Býk! Chce založiť šťastnú rodinu, pre ktorú urobí čokoľvek … a dá jej všetko. Býci milujú pohodlný život.

114939628471

Každý, do koho sa zamiluje Býk, má obrovské šťastie – nebudú mu vo vzťahu alebo manželstva chýbať romantická gestá, city a prejavy lásky budú na každodennom poriadku. Za zmienku tiež stojí, že im môžete úplne dôverovať. Sú vytrvalý, učenlivý – sú z nich skvelí partneri, rodičia a kamaráti.

214939628472

Samozrejme ako každé znamenie zverokruhu sa Býci tešia z maličkostí, ako napríklad z rannej kávy. Občas sa môže zdať, že Býk berie život tak ako plynie a neočakáva od neho nič viac, len malé radosti (podľa nás je to ale skôr výhoda).

314939628473

Stáva sa, že Býci sú považovaní za materialistov, pretože milujú pohodlný život. Ak sa chystá na dovolenku, vyberá dobrý hotel, auto musí byť pohodlné a výkonné, tiež oblečenie musí byť tej najlepšej kvality. Avšak, býk ťažko pracuje a to nielen pre seba, ale aj pre svojich blízkych – miluje dávať darčeky!

414939630045

Stručne povedané, nenájdete lepšieho kandidáta na životného partnera alebo partnerku! Možno, že sa racionálne uvažovanie a pragmatizmus môžu zdať nudné, práve vďaka týmto vlastnostiam sú Býci ideálnymi partneri a rodičmi. Sú tiež veľmi atraktívne … vedeli ste, že Býci sú napríklad Jessica Alba, David Beckham, Enrique Iglesias a Channing Tatum?

514939643044

V istom kontexte ale nie je reč o Býkovi ale o … oslovi! 🙂 Len máloktoré znamenia dokáže byť tak tvrdohlavé! Býci presne vedia, kam mieria a čo si naopak neželajú – a toho sa drží 🙂

614939645026

Poznáte nejakého Býka? Zdieľajte tento článok s zistite, či odpis sedí 🙂

zdroj:pixabay

You Might Also Like